ניקיון תעשייתי לחברות

ניקיון תעשייתי

בין הסוגים השונים של הנקיונות, יש כאלה שנחשבים למורכבים פי כמה. נקיון תעשייתי עונה להגדרה הזו בדיוק: הוא מצריך ציוד מתקדם, וכוח אדם מנוסה ביותר. עם זאת, פנייה אלינו יכולה להפוך את המשימה לפשוטה הרבה יותר. אנחנו ננסה לסייע לכם להבין מדוע.
להצעה מותאמת אישית >>> 073-7826052
להמלצה על חברת ניקיון לחץ כאן

 

ניקיון תעשייתי

ניקיון תעשייתי

על ניקיון תעשייתי

נקיון תעשייתי, ברמה הכללית, הוא כזה שנועד מפעלים, למוסדות תעשיתיים וכן הלאה. קשה למצוא הגדרה חד משמעית של נקיון מסוג זה, אך ברורה מורכבותו: הדגש צריך להיות על הכשרת אותם מתקנים לעבודה, כמו גם תחזוקה של מפעלים קיימים. חשוב לזכור כי פגם, ולו קטן ביותר, עלול לפגוע בתהליכי הייצור או העבודה, ואפילו לסכן את תקינות הציוד.
על מנת להבהיר את התמונה, הרי שישנן מספר פעולות אשר חוזרות בין הסוגים השונים של הנקיון התעשייתי, דוגמת:
- נקיון מרצפות, קירות או תקרות (אפילו אקוסטיות).
- נקיון אולמות ייצור או מכונות תעשייתיות.
- ניקוי בלחץ מים גבוה.
- ניקוי אגדים במכונות שטיפה.
- ניקוי ותחזוקת מכני צינורות.

את העבודה תשאירו למומחים

נקיון תעשייתי הוא אחד הצעדים החשובים ביותר הנדרשים בדרך לפעילות תקינה. חשוב לזכור כי מלאכת התכנון שלו תופסת מקום מרכזי: רצוי לחשוב בדיוק על הפעולות הנדרשות, וכן להתאים למשימה את החומרים המתאימים ביותר. רק חברה מקצועית הבקיאה בתחום, דוגמת החברה שלנו, תוכל לבצע אותו על הצד הטוב ביותר.
במהלך השנים, סייענו בהכנה או בתחזוקה של לא מעט מפעלים ומוסדות. בכל אחד מהמקרים, ה"אני מאמין" שלנו היה שמירה על הדגשים של הלקוחות, וכן ביצוע מהיר ואיכותי של העבודה. אנחנו מודעים לכך שעבודה אשר חורגת מלוח הזמנים שלה עלולה לפגוע בשגרת העבודה במפעל, ומקפידים לעמוד בלוח הזמנים בכל אחד מהמקרים.
קהל הלקוחות שלנו כולל לא מעט מפעלים ומוסדות, רבים מהם המוכרים והגדולים ביותר במשק הישראלי. אנחנו מלווים אותם לכל אורך הדרך, ואף מעניקים ייעוץ מלא על שימור ותחזוקת המפעל.
להצעה מותאמת אישית >>> 073-7826052
חייגו עכשיו!