ניקיון חדרי מדרגות – תחזוקת בניין

ניקיון חדרי מדרגות

זהו אחד החלקים החשובים ביותר בכל בניין, גם אם התחזוקה שלו נופלת, לא פעם, אל בין הכיסאות. חדר המדרגות מהווה אחד מכרטיסי הביקור המובהקים של הבניין. הוא משפיע בעשרות מונים על האווירה של הדיירים כולם, מעיד על תחזוקה הולמת ומונע גם חרקים ומזיקים מסוגים שונים.
על מנת להשיג את כל אלה, נדרש, כצעד ראשון, למצא חברת נקיון מקצועית. אנחנו בחברת הלקוח המרוצה עומדים לשירותכם בכל עת, ומבצעים את נקיון חדרי המדרגות ברמת מומחיות של ממש.
להצעה מותאמת אישית >>> 073-7826052

ניקיון חדרי מדרגות, תחזוקת בניין

ניקיון חדרי מדרגות, תחזוקת בניין

על ניקיון חדרי מדרגות

האגדה מספרת שבימים עברו, דיירי הבניין הם אלה שלקחו על עצמם את נקיון חדרי המדרגות. עם זאת, אורח החיים העמוס במאה ה-20 הביא לכך שנקיון זה לא נעשה כלל, פשוט מכיוון שלא היו בנמצא דיירים שימצאו את הזמן לעשות זאת. כמו כן, נקיון מסוג זה נחשב למורכב באופן יחסי, ומצריך ציוד ייעודי.
עם השנים, קמו חברות נקיון שונות, אשר הוסיפו את חדרי המדרגות לסל השירותים שלהן. כך, נקיון מסוג זה מתבצע לרוב פעם או פעמיים בשבוע, וכולל פעולות דוגמת נקיון ופוליש רצפות, פינוי פסולת או מפגעים שונים מחדר המדרגות, תחזוקת הפריטים השונים שבו (עציצים, ארונות חשמל וכו'), הדברה בפני מזיקים – והרשימה עוד ארוכה.
בעת בחירת חברת ניקיון, כמו כל שירות אחר, חשוב לדעת מה כלול החבילת הניקיון במדוברת.
חברת הלקוח המרוצה מציעה שירותים נפלאים במחירים מתאימים לכל כיס
צור קשר עכשיו >>> 073-7826052
ובוא תהיה מרוצה קצת!

כך אנחנו מסייעים לך

כחברה אשר חרתה על דגלה מומחיות בכל היבטי הנקיון, לבית ולמשרד כאחד, לא מפתיע עיסוק אנשינו גם בנקיון חדרי מדרגות. אנחנו נפגשים עם הלקוחות שלנו, ורואים בדיוק מה בחדר המדרגות דורש טיפול מיידי. בפגישת היכרות זו גם נקבעים אופן ותדירות הנקיון, שכאמור- צריכים להיעשות באופן רציף ככל האפשר.
אנחנו מציעים לא רק תחזוקה וניקיון של חדרי מדרגות, אלא גם חידוש שלהם, על כל המשתמע מכך. אנחנו נוריד את הלכלוך הקשה שהצטבר לו בחדר המדרגות, נמרח חומרים להעלמת כתמים או שכבות שרופות, ו"נצעיר" את חדר המדרגות כולו במספר שנים.

עבודה במקצועיות המקסימלית

חומרי הנקיון בהם נעזרים אנשינו הם האיכותיים והידידותיים ביותר לסביבה שניתן לבקש. העבודות עצמן מתבצעות ביעילות המקסימלית, ותוך הקפדה על עמידה בלוח הזמנים. התוצאה של כל אלה היא חדר מדרגות שכיף להיות בו, דבר שתורם להרגשה של כל דייר ודייר.