ניקיון דירה חדשה לדרך חדשה

ניקיון דירה חדשה

בעוד מספר חודשים, זה יקרה. אתם תעברו לדירה חדשה, ותתחילו פרק חדש בחיים שלכם. הרצון שלכם הוא להתחיל את המעבר באופן החלק ביותר. ניקיון דירה חדשה היא דרישת חובה, בהקשר הזה. הבעיה היא שדירות חדשות מאופיינות בלא מעט לכלוך וזוהמה, אשר הופכים את החוויה כולה לנקיה הרבה פחות.
להצעה מותאמת אישית >>> 073-7826052
להמלצה על חברת ניקיון לחץ כאן

ניקיון דירה חדשה, ניקיון דירה לפני איכלוסניקיון דירה חדשה, ניקיון דירה לפני איכלוס

דירה חדשה, באופן כמעט אירוני, מאופיינת בלכלוך רב: יכולות להיות אלה שאריות אבק, מלט, טיח, נסורת או כל דבר אחר. מעבר לכך, הרי שבאופן טבעי הרצון של כל אחד מאיתנו הוא לעבור לדירה מבריקה, ללא רבב. ברור כי נקיון דירה לפני מעבר הוא הפתרון היחידי כאן.

ניקיון דירות חדשות

נקיון דירות חדשות, בהקשר הזה, הופך להיות אחת הפעולות המרכזיות. אנחנו בחברת הלקוח המרוצה מציעים סל שירותים שלם למקרים אלה בדיוק. במהלך השנים, ניקיון דירות חדשות הפך לשיגרה, ובכל אחד מהמקרים העמדנו אך ורק את טובת הלקוח במרכז התפיסה.

מה כולל ניקיון דירה לפני מעבר?

על רקע זה, אנחנו מבצעים נקיון יסודי ביותר של דירות לפני מעבר, על כל רבדיו: קרצוף המרצפות באמצעות פוליש רצפות, נקיון חלונות ותריסים, חיטוי והדברה, נקיון ארונות ודלתות, נקיון מרפסת, נקיון מכשירי חשמל- והרשימה עוד ארוכה.
יש לזכור כי פעולות אלה לא נועדו רק לשפר את ההיבט האסתטי של הדירה, אלא גם מסייעות לשמור עליה. פוליש, למשל, נועד גם למנוע שריטות או פגיעות מכל סוג ברצפה. כאשר מקפידים על הנקיון טרם הכניסה אליה, הרי שגם דואגים למצבה חודשים רבים אחרי.
להצעה מותאמת אישית >>> 073-7826052

הכל למען הדירה החדשה שלכם!

כאשר אתם מעוניינים בנקיון הדירה החדשה שלכם, פנייה אלינו תקרב אתכם לעבר היעד הנכסף. ראשית, הרי שאנשינו ייפגשו עמכם, ויסקרו את הדירה. במהלך פגישה זו, יוחלט על אופי הנקיון, היקפו וכן לוח הזמנים. כפי שכבר רמזנו, ברוב המקרים מדובר בנקיון מקיף בכל קנה מידה.
ביום המיועד, יגיעו אנשינו עם הציוד הנדרש: חומרי הנקיון שאנו נעזרים בהם הם האיכותיים, ונחשבים לידידותיים לסביבה. אנחנו מקפידים תמיד לעמוד בלוח הזמנים שנקבע, ולו מכיוון שאין כאן ברירה אחרת: לא ניתן לדרוש מהלקוחות שלנו להתעכב בכניסתם לדירה החדשה פשוט מכיוון שאינה מוכנה עדיין למגורים.
בעזרתנו, תוכלו להיכנס לדירה חדשה באמת, ותרגישו הרבה יותר טוב עם הרכישה שלכם.