השירותים שלנו

ניקוי בתים ודירות

חברתנו מבצעת ניקיון יסודי של בתים ודירות, פרטיים ומשותפים כאחד. אנשינו יגיעו לכל נקודה וחדר בבית.

ניקוי דירות לפני איכלוס

עוברים דירה? אנו מתמחים בנקיון הדירות לפני האכלוס ודואגים להבריק אותה על מנת שתוכלו להכנס לדירה חדשה ומצוחצחת

פוליש

המומחיות שלנו בפוליש אינה ניתנת לויכוח. שירותי פוליש ברמה הגבוהה ביותר ישאירו את הרצפה שלכם מבריקה ונוצצת.

ניקוי תעשייתי

אנחנו מתמחים בניקיון יסודי של מוסדות ציבור, משרדים, חדרי אוכל ועוד. הניקיון כולל בתוכו גם שלל פעולות משלימות.

שירותי נקיון משרדים

אנחנו פועלים כבר שנים רבות בתחום ניקיון המשרדים, ומציעים, בין השאר, ניקוי חדרים והברקה, ניקוי חלונות, ניקוי מטבחים ועוד.

ניקיון חדרי מדרגות

ניקיון חדרי מדרגות הוא אחת הפעולות החשובות ביותר בתחזוקת בניינים. אנחנו פועלים בתחום זה כבר שנים רבות.


איך ננקה את ביתכם?


בכל החדרים

בכל החדרים אנחנו עוברים עם הציוד המתקדם והאיכותי ביותר שיש. אנחנו מבצעים את טאטוא האבק, השטיפה, ההברקה ועוד. כמו כן, דגש רב ניתן לרהיטים, למוצרי החשמל ועוד, כמו גם לפעולות משלימות חשובות.

במטבח

חברתנו מציעה פעולות ניקיון רבות עבור מטבחים, בבית ובמשרד כאחד. בין השאר, אפשר למנות ניקוי פנימי של ארונות המטבח, התנורים, המקררים וכן הלאה. הניקיון נעשה בזהירות רבה, מבלי לסכן את הדברים החשובים שבוודאי נמצאים במטבח.

בחדרי האמבטיה

חברתנו מציעה ניקיון חדרי אמבטיה ושירותים ברמה הגבוהה ביותר האפשרית. מעבר לניקיון היסודי, ניתנת תשומת לב נרחבת לאמבטיות, למקלחונים וכן הלאה. בהתאם לסוג החיפוי, ייעשה הניקיון הבטוח והיעיל ביותר.


שלושת שלבי ההצלחה של הלקוח


תכנית העבודה שלנו מבוססת על מספר שלבים עיקריים
ברור לנו כי ביצוע מלאכת ניקיון ואחזקה איכותית באמת אינה מובנית מאליה כיום. אנו מודעים לכך שכל פגם, ולו בסיסי ביותר, עלול לגרום לעבודה כולה להיעשות לשווא. לכן, כל משימה שאנו לוקחים מבוססת על הליך פשוט ויעיל, שאלו הם שלביו:

א

השלב הראשון בדרך להצלחת המשימה נוגע אליכם, והוא יצירת קשר עם אנשינו. במהלך שיחת היכרות זו, נשמח לשמוע על הצרכים הבוערים, וכן נקבע תכנית פעולה. סל השירותים שלנו, בהקשר הזה, רחב בכל קנה מידה.

ב

במועד הנקבע, אנחנו נגיע לבית או למשרד, ונבצע את המשימה ביעילות המקסימלית. כל זאת באמצעות הציוד המתאים ביותר למשימה, וכוח אדם מנוסה עד מאד. דגש רב ניתן לביצוע המשימה בזמן, ולרמה גבוהה ביותר.

ג

לאחר שמתבצעת המשימה, הלקוח בוחן את התוצאות. כמעט בכל המקרים, אנחנו יכולים לסמן "וי" על עוד לקוח מרוצה. העבודה שלנו היא באיכות הגבוהה ביותר האפשרית, ועומדת לה תמיד במבחן התוצאה. כמובן שנשמח לעמוד לטובת אותו לקוח גם בעתיד.